Kontakta oss

Vår helpdesk är öppen dygnet runt, året runt

010 – 121 94 00

helpdesk@eways.se

Vi finns för dig!

Christina Bergland

Kundansvarig

christina.bergland@eways.se

073-255 51 46

Gustav Myrin

Affärsutvecklare / Kundansvarig

gustav.myrin@eways.se

070-315 55 69

Göran Fermbäck

Kundansvarig

goran.fermback@eways.se

070-344 54 22

Håkan Petersson

Kundansvarig region Uppsala/Mälardalen

hakan.petersson@eways.se

070-366 15 00

Joakim Ginberg

Kundansvarig region Värmland/Örebro

joakim.ginberg@eways.se

070-880 60 63

Maria Rantzow-Aneslätt

Kundansvarig

maria.rantzow.aneslatt@eways.se

073-255 73 30

Fredrik Johansson

Kundansvarig

fredrik.johansson@eways.se

076-019 46 46

Robert Hägg

Säljchef

robert.hagg@eways.se

073-255 57 97

Niclas Sahlgren

Niclas Sahlgren

Grundare & VD

niclas.sahlgren@eways.se

070-818 10 30

Jörgen Synning

Regionchef Syd

jorgen.synning@eways.se

070-790 44 37

Lars Eliasson

Teknikchef

lars.eliasson@eways.se

070-241 51 35

Daniel Svensson

Teknisk Projektledare

daniel.svensson@eways.se

070-315 55 30

Christopher Rapp

Teknisk Projektledare

Christopher.rapp@eways.se

070-315 55 47

Patrik Noring

Teknisk Projektledare

patrik.noring@eways.se

070-222 46 80

Petri Tylenius

Teknisk Projektledare

petri.tylenius@eways.se

070-389 10 30

Sadegh Mozafari

Servicetekniker

sadegh.mozafari@eways.se

070-315 55 72

Alan Lahoni

Teknisk Projektledare

alan.lahoni@eways.se

070-315 55 67

Frida Maldonado Broman

Säljsupport

frida.broman@eways.se

073-255 56 74

Jenny Alveskog

Jenny Alveskog

Webbshopskoordinator

jenny.alveskog@eways.se

070-748 26 82

Wilma Larsson

Tjänstekoordinator

wilma.larsson@eways.se

070-315 02 52

Eva Backen

Tjänstekoordinator

eva.backen@eways.se

072-010 82 21

Petra Sahlgren

Grundare & Digitalchef

petra.sahlgren@eways.se

076-894 19 47

Arjun Thakur

Lead Architect

arjun.thakur@eways.se

076-746 29 36

Rebecka Durling

Kundansvarig Affärsutvecklare Region Väst

rebecka.durling@eways.se

+46 70 315 55 86

Artin Mohseni

Kundansvarig Täby Centrum

artin.mohseni@eways.se

+46 (0) 76 108 25 55

Cissi Nilsson

Kundansvarig Täby Centrum

cissi.nilsson@eways.se

+46 (0) 76 828 25 55

Kushtrim Krasnici

Butikschef Täby Centrum

kushtrim.krasnici@eways.se

073-255 52 54

Thilma Eriksson

Kundansvarig Täby Centrum

thilma.eriksson@eways.se

+46 (0) 76 838 25 55

Ska ni fakturera Eways?

Här hittar du information om hur Eways tar emot fakturor på bästa möjliga sätt.